Викуп нерозмитнених авто КиївВикуп нерозмитнених авто Київ . Ціни на старі автомобілі в країнах євросоюзу значно нижче, ніж в Україні. Після здобуття громадянами України права безвізового в’їзду в країни євросоюзу значна кількість людей почало вважати цікавим варіант самостійно поїхати в Польщу, Німеччину, Литву і т.п., купити машину і пригнати її в Україну. При цьому були придумані різні схеми, завдяки яким можна було не розмитнювати автомобіль. Таким чином можна було за $ 1000-3000 отримати цілком гідний автомобіль, значно краще, ніж той, який можна купити за аналогічну ціну в Україні.

Однак можновладці швидко відреагували на цю ситуацію, тому що ні за яких обставин не можна допустити підвищення рівня і комфорту життя людей. Особливо тих, у кого немає грошей або бажання платити драконівські мита та акцизи. Був прийнятий відповідний закон, який істотно ускладнює життя власників нерозмитнених машин. У зв’язку з цим на ринок хлинув потік нерозмитнених авто. Продати такий автомобіль виявилося досить складно з причини низького попиту.

Якщо Ви зіткнулися з такою ситуацією і тепер шукайте, як швидко продати нерозмитнений автомобіль в Києві, зверніть увагу на послугу: Викуп нерозмитнених авто Київ.

Як продати нерозмитнений автомобіль?

Продати нерозмитнений автомобіль на єврономерах ( «евробляхах»), або ж на номерах іноземної реєстрації будь-якої країни світу найпростіше через автовикуп. Все просто і швидко. Зателефонуйте (067) 407-03-60(098) 152-97-43 , (044) 46-666-54. Або залиште заявку через форму на сайті.

Наш експерт задасть кілька запитань про марку, модель, стан, рік випуску автомобіля і озвучимо попередню оцінку вартості. Далі призначаємо зустріч. До Вас приїде експерт, огляне машину та озвучить остаточну вартість викупу. Ці гроші Ви отримаєте практично одразу, після проходження формальностей, який займають зазвичай не більше години.

Таким чином — скупка нерозмитнених автомобілів — це реальна можливість дуже швидко продати авто на іноземній реєстрації. Не потрібно здійснювати підготовку автомобіль або проходити ТО, викуповуємо «як є».

Автовикуп нерозмитнених авто в Україні — які машини викуповуємо?

Ми здійснюємо автовикуп нерозмитнених авто всіх марок, в тому числі ви можете продати Chevrolet, Opel, Mazda, VW, Mercedes-Benz, Toyota, Daewoo, Lexus, Geely, Hyundai, Audi та інших. Здійснюємо викуп авто на польській, литовській, німецькій, естонській, американській та реєстрації будь-якої іншої країни. Легковівантажні , мотоцикли.

У тому числі викуповуємо нерозмитнену спецтехніку: самоскиди, тягачі, навантажувачі, екскаватори, крани (MAN, Caterpillar, JCB, Bobcat і інші)

Викуп нерозмитнених автомобілів після ДТП

Купимо Ваше нерозмитнене авто після ДТП, після аварії , пожежі, і навіть вибуху. Не переживайте про зовнішній вигляд машини. Телефонуйте, яким навіть затоталену.

У яких районах Києва працює викуп авто на іноземній реєстрації?

У всіх районах Києва: Голосіївський, Солом’янський, Дарницький, Деснянський, Шевченківський, Подільський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Святошинський. Весь лівий берег і правий берег Києва. А також працюємо в передмістях і в усій Київській області.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonЗателефонувати зараз