Автовикуп Київ після ДТП. У столиці України, місті Києві, величезна кількість автомобілів. І з кожним днем ​​їх кількість лише збільшується. В результаті щодня на дорогах Києва трапляються різні дорожньо-транспортні пригоди різного ступеня трагічності. Після аварії у власника авто виникає питання щодо своєї машини — продати чи ремонтувати? Якщо було прийнято рішення продати бите авто в Києві — найпростіше це зробити за допомогою послуги швикого викупу битих авто після ДТП.

Викуп битих авто Київ

Ринок битих та аварійних авто в Києві досить складний. Продати бите авто в Києві через автовикуп — дуже просто. Достатньо зателефонувати (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54, або ж залишити заявку через форму на сайті. До заявки можна додати фотографії поточного стану машини.

Якщо аварія сталася щойно — телефонуйте до нас! Ми викуповуємо биті авто після ДТП прямо з місця аварії. При необхідності приїдемо з евакуатором, витягнемо авто, вирішимо всі супутні проблеми, в тому числі допоможемо швидко зняти машину з обліку в Києві.

Потрібно продати машину після ДТП в Києві — звертайтеся! Ми купимо машину в будь-якому стані, повністю розбиту, що не на ходу, і навіть після пожежі. Марка, модель, рік випуску значення не має.

Які авто після ДТП ми викуповуємо в Києві?

Викуповуємо машини після ДТП будь-якого виду: легкові, вантажні, тягачі, самоскиди, екскаватори, навантажувачі. Всіх марок і моделей, включаючи Опель, Мазда, ВАЗ, ЗАЗ, УАЗ, VW, Тойота, Мерседес, Daewoo, Chevrolet, Лексус, Geely, Лада, Hyundai, Ауді та інших.

У яких районах Києва працює викуп авто після ДТП?

Ми працюємо по всій території Києва, включаючи Правий берег та Лівий Берег. Продати авто після ДТП через викуп авто можна у всіх районах Києва, включаючи: Голосіївський, Солом’янський, Дарницький, Деснянський, Шевченківський, Подільський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Святошинський.

Переваги термінового автовикуп після ДТП від AVTO100.com.ua

  • Адекватна оцінка вартості, незважаючи на те, що авто потрапило в аварію.
  • Швидкість, ми приїдемо та купимо машину максимально швидко.
  • Візьмемо на себе всі додаткові витрати, а також всю паперову тяганину, яка пов’язана з ДТП.

Автовикуп Київ після ДТП: звертайтеся і ви зможете вигідно та дорого продати машину після аварії в Києві вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonЗателефонувати зараз