Автовикуп Святошинський район КиївАвтовикуп Святошинський район Київ. Потрібно швидко і при цьому вигідно продати автомобіль? Самостійний продаж — це добре, однак, процес може сильно затягнутися. Якщо продати потрібно терміново — зверніть увагу на послугу швидкого викупу авто на Святошинської районі в Києві.

Що таке автовикуп в Києві?

Автовикуп — це послуга термінового викупу Вашого автомобіля. Всього один дзвінок на один з номерів: 067 407-03-60, 098 152-97-43, 044 46-666-54, або заявка через форму на сайті — і Ви отримаєте гроші за свій автомобіль всього за пару годин! Експерт озвучить по телефону попередню суму, яку ми готові дати за Ваше авто і призначить зустріч для огляду, оцінки машини та оформлення документів. Ви отримаєте гроші практично відразу! Ось так просто, без довгих і болісних пошуків покупця.

Які авто можна продати через автовикуп?

Ми дорого викуповуємо легкові і вантажні авто всіх марок. Також Ви можете продати нам різного роду спецтехніку (самоскиди, навантажувачі, екскаватори, крани, тягачі і т.п.). Стан автомобіля не має особливого значення. Викуповуємо як нові, так і б.у. автомобілі, в тому числі після аварії, після ДТП, машини не на ходу.

Марки автомобілі, які ми скуповуємо — все, в тому числі Ford, Opel, KIA, VW, Suzuki, Mercedes, Mazda, ВАЗ, ЗАЗ, КАМАЗ, КрАЗ та інші.

Де ми працюємо на Святошинському районі?

Ми можемо призначити зустріч в будь-якому зручному місці на Святошинському районі Києва, в тому числі: Микільська Борщагівка, масив Південна Борщагівка, Братська Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Перемога, Жовтневе, Святошино, Галагани, Академмістечко, Авіамістечко, Біличі, Новобіличі, пром. райони: «Микільська Борщагівка», «Нивки», «Відрадний». А також поруч зі станціями метро: Святошин, Житомирська, Нивки

Який набір документів потрібен щоб продати авто через автовикуп?

  • Український паспорт (або ж ID-картка)
  • Ідентифікаційний код
  • Технічний паспорт автомобіля, який Ви продаєте

Автовикуп Святошинський район Київ: продайте авто вигідно вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonЗателефонувати зараз