Викуп аварійних авто Київ. Аварії, дорожньо-транспортні пригоди та інші неприємності день у день чекають водія на дорозі. Потрапити в ДТП — хвилинна справа. Однак машину після такого відновлювати доводиться місяцями. В результаті, вона все одно вже не буде так радувати око, не буде такою ж безпечною як раніше. Вважаю, кожен автовласник потрапив в аварію вирішить продати бите авто. Оскільки на авторинку велика конкуренція, а купувати биту машину ніхто не хоче, то продаж затягується на невизначений час.

Як продати машину після ДТП Київ?

Викуп авто після аварії Київ — найшвидший і надійний спосіб дорого продати битий автомобіль. Ми пропонуємо своїм клієнтам безкоштовну оцінку транспортного засобу і допомогу з переоформленням. В результаті, Ви отримаєте до 95% ринкової вартості без розстрочок одним платежем на руки.

Що ще краще, Вам не доведеться більше шукати покупців і чекати дзвінка. Наш фахівець готовий виїхати до Вас в будь-який зручний час і тут же купити авто.

Які машини ми скуповуємо?

Терміновий викуп аварійних автомобілів Київ готовий купити у Вас будь-який автомобіль.

  • З одного боку, для нас не має значення марка автомобіля: Фіат, Хюндай, Мітсубісі, Лада, Тойота, Джип, Рено, Мерседес, Опель, Сузукі, Ауді, Рендж Ровер, Міні, Форд, Субару, Хонда, Кіа та інші.
  • З іншого боку, для нас не важливо якого року випуску ваше авто. Ми все одно купимо його за гідну плату.

Терміновий викуп авто після ДТП Київ також купує автомобілі в будь-якому стані: чи не на ходу, без мотора, з поломками, аварійні, биті, потопельники, після події, іржаві, з несправним АКПП, зі зламаним двигуном, частково згорів і так далі.

Як з нами зв’язатися?

Скупка авто після ДТП Київ завжди на зв’язку по телефону або Вайберу: (067) 407-03-60 та (098) 152-97-43 або ж (044) 46-666-54. До того ж, Ви можете залишити на сайті заявку і прикріпити фотографії своєї машини. У підсумку, наш експерт з Вами зв’яжеться і зорієнтує за ціною.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonЗателефонувати зараз