Автовикуп Подільський район КиївАвтовикуп Подільський район Київ. У кожного власника автомобіля в якийсь момент часу виникає необхідність продати свій автомобіль. Може бути, що захотілося купити нове авто, або терміново знадобилися гроші. В такому випадку перша думка — продати авто самому через спеціалізовані сайти. Однак, якщо продати потрібно реально терміново, зверніть увагу на послугу термінового викупу автомобілів в Києві.

Автовикуп Подільський район Київ: у чому суть?

Все дуже просто. Зателефонуйте: 067 407-03-60, 098 152-97-43, 044 46-666-54 або відправте заявку на викуп через відповідну форму на сайті. Дзвонити можна через вайбер. Також через вайбер можна надіслати фото машини. По телефону ми озвучимо приблизну суму, за яку готові купити Ваше авто. Якщо ціна влаштує — до Вас безкоштовно приїде наш експерт-оцінювач в будь-яку точку Києва для огляду машини та оформлення документів. Таким чином Ви можете отримати до 95% вартості машини всього за кілька годин. Машина підходить будь-яка. Єдина умова — машина не повинна бути крадена.

Автовикуп в Києві — це швидкий, вигідний і надійний спосіб терміново продати автомобіль і отримати за нього гідні гроші.

Які автомобілі ми викуповуємо на Подільському районі?

Ми викуповуємо автомобілі всіх марок (Opel, Mazda, VW, Mercedes-Benz, KIA, Hyundai, ВАЗ, Daewoo та ін.). Ви можете продати нам легкові, вантажні, тягачі, самоскиди, екскаватори, крани, навантажувачі та будь-які інші види машин. Стан значення не має.

Чи здійснюємо ми автовикуп після ДТП?

Так, ми викуповуємо автомобілі після ДТП, після пожежі, після аварії, не на ходу.

Які документи потрібні, щоб продати авто через автовикуп?

Для здійснення викупу у Вас повинні бути при собі: паспорт, тех. паспорт та ідентифікаційний код.

Де працює автовикуп в Подільському районі?

Автовикуп від AVTO100.com.ua працює по всьому Києву та подільському району, включаючи: Поділ, Виноградар, Куренівка, Квітникарство, Берковец, Пріорка, Більче Поле, Мостицький масив, Вітряні гори.

Також, для Вашої зручності, ми можемо призначити зустріч біля однієї зі станцій метро, ​​які є на подільському районі Києва: Поштова площа, Тараса Шевченка, Контрактова площа.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonЗателефонувати зараз